Force Unleashed II

Gry - Action

Spis treści
Force Unleashed II
Gameplay, Grafa i Muza
Podumowanie
Trailer
Wszystkie strony

Force Unleashed II

Pod krótkim oczekiwaniu, my gracze jak i fani Gwiezdnych Wojen mamy wreszcie okazję pograć w drugą część Force Unleashed.

Przypomnijmy, ze pierwsza część stała się najlepiej sprzedającą grą na kanwie Star Wars. Gra pozwalała wcielić się w Starkillera ucznia Dartha Vadera na którego polecenie przemierzaliśmy galaktykę w poszukiwaniu i ubiciu pozostałych przy życiu Jedi. Oczywiście po drodze wiele rzeczy ulega zmianie, a nasz bohater musiał ostatecznie wybrać po jakiej stronie mocy stanie. Fabuła była zdecydowanie najlepszym punktem pierwszej części, gorzej było trochę z samym gameplayem i problemami technicznymi.

Dawało to nadzieje, że "dwójka" poprawi błędy oryginału i zobaczymy jedną z lepszych gier z udziałem miecza świetlnego. Niestety, nie dość, że nie poprawiono nic w stosunku do "jedynki" to wszystko inne jest spartolone.

FABULA:

Fabuła jest prawdziwą porażką. Jak wiadomo(kanoniczne zakończenie) pod koniec części pierwszej Starkiller ginie bohaterską śmiercią broniąc przywódców rebelii przed Imperatorem . Twórcy wpadli na "oryginalny" pomysł przywrócenia głównego bohatera w postaci klona. Oczywiście na początku nie wiadomo czy gramy głównym bohaterem czy jego klonem. Nie ma to jednak znaczenia, bo historia jest tak beznadziejna, że ani na moment nie potrafi nas zaskoczyć czymś nowym.Centerpoint Fanklub Star Wars

Antologia Fanów